Kraunama…

Apie mus

Citroen servisas ir remontas Vilniuje.

Citroen automobilių serviso specialistai – „Autoexpert LT“ Lietuvoje dirba nuo 2006m. Pagrindinė įmonės veikla yra lengvųjų automobilių bei mikroautobusų remontas, prekyba atsarginėmis detalėmis, prekyba naujais ir naudotais automobiliais.

Citroen servisas ir remontas Vilniuje – UAB „Autoexpert LT“ automobilių servisui nesukels absoliučiai jokių problemų, kuriame atliekami šie pagrindiniai Citroen remonto darbai:

Jeigu jau vairuojate Citroen automobilį, tai tikriausiai žinote ir jo istoriją. Jeigu ne, trumpą aprašymą lietuvių kalba rasite paspaudę nuorodą čia. Citroen nebuvo pats populiariausias automobilis Europoje ar Lietuvoje. Jį dažniausiai rinkosi ar renkasi žmonės, kuriems reikia išskirtinumo, kurie nori būti matomi, turintys statusą. Pastaruoju metu naujausio modelio Citroen automobiliai vis dažniau randa raktą į lietuvio širdį.
Šiek tiek techninių detalių apie Citroen pardavimus galite rasti čia >>>

Citroen servisas ir remontas Vilniuje
Citroen servisas ir remontas Vilniuje

Mes taip pat užsiimame mažmenine prekyba tiek Citroen, tiek ir kitų lengvųjų automobilių naujomis atsarginėmis dalimis, vykdome išankstinus detalių užsakymus: važiuoklės, kėbulo, žibintai , variklio, stabdžių sistemos, elektronikos dalys, akumuliatoriai filtrai, tepalai bei aksesuarai ir kiti reikmenys. Specializuojamės Alfa Romeo, BMW, Fiat, Lancia, Citroen, Peugeot, Renault, Opel, Citroen, Jaguar automobilių dalimis. Remontuojame aukščiau paminėtų ir kitų gamintojų automobilius.

Jeigu Jus pavedė Jūsų Citroen automobilis ar buvo apgadintas autoįvykio metu, neturite tinkamos detalės – Citroen servisas ir remontas Vilniuje – Jūsų paslaugoms! Ilgametę patirtį turintys, kvalifikuoti darbuotojai patars, diagnozuos gedimus, esant reikalui – transportuos ir suremontuos. Jums beliks tik gėrėtis ir nautotis savo mėgiamu ir išskirtiniu automobiliu, palikus visus rūpesčius toli už nugaros.

Sėkmės!